Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-21, 11:40   #588
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
0,5 mm stosuje sie raz w tygodniu, takie sa zalecenia producenta. Czesciej mozna 0,2mm.
Co do skladnikow, to serum z Naturalisa nie znam ( to to, ktore jest polecane pod rolke? samorobione, z peptydami?) ale wydaje mi sie, ze samo HA z olejkiem to w Twoim wieku za malo. Nie obraz sie, jestem rok starsza, zaczynalam ponad rok temu i mniej wiecej to mi powiedziano
Ja stosuje HA + Olej+ wiatminy A i E + Q10 + kwas alfaliponowy, ale nie wiem, jak to sie ma do innych kosmetykow uzywanych przez Ciebie, poniewaz mam inna skore.
Aha, podobno rolowac trzeba z przerwami, bo skora moze nie nadążać z regeneracja i moze se przesuszac. Ja w tej chwili roluje w cyklach miesiecznych (miesiac dziabania- miesiac przerwy).
dzięki za szybką odpowiedź, oczywiscie, że się nie obrażam. Sama mówię, że na 30-ste urodziny czas na pierwszy lifting
A poważnie- pod rolkę używam tego serum- http://naturaliskosmetyki.pl/ekspres...owy-p-265.html
natomiast mam problem z codziennymi kosmetykami, po prostu nie wiem co stosować, a na pewno nie wrócę do drogeryjnych czy aptecznych zapychadeł, bo kosztują sporo drozej od biochemii, a nie robią według mnie nic pożytecznego.

Generalnie to nie mam jakichś strasznie głębokich zmarszczek, ale skóra jest wiotka i cienka, taka jakby pergaminowa i lekko obwisła.
Na razie rolowałam się dopiero 2 razy w tygodniowych odstępach, wiec może muszę na jakikolwiek efekt poczekać jeszcze.
Boję się, że robię sobie krzywdę używając cosmelanu w tym samym czasie co rolki.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując