Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-19, 10:13   #3987
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o podklad MAKE FOR EVER HD -to on na zdjeciach dobrze wyglada tylko do godziny po nalozeniu ,po paru godzinach z nim niezbyt ladnie wychodzi sie na zdjeciach do tego psuje skore,zapycha po czasie,powoduje kaszke-tradzik , problemy ze skora lepszy zdecydowanie trwalszy i nie psuje skory to podklad URBAN DACAY Naked (ma dosyc dobry sklad),chodz ciut bardziej moglby kryc ,moze znajdzie sie jakis sposob na wieksze krycie.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------


sa dwa rodzaje odcieni podkladow z rozem : cieply swinkowy rozowy ,albo chlodny porcelanowy roz ,czesto polaczony z chlodnym czystym bezem i wlasnie ten odcien jest idealny dla jasnych chlodnych karnacji.


DZIEWCZYNY poleccie Jakis dobry puder prasowany MIEKKI ,nie suchy,dosyc kryjacy.
No niestety cos w tym jest . Generalnie ja mam cere podatna na zapychanie. Jedyne dwa podklady ktore sa totalnie obojetne mojej skorze to podkłady Bobbi Brown Skon foundation ( klasyk ) i rich zima ( dosc ciezki ale moja skora zima go toleruje bardzo dobrze) reszte musze uzywac bardzo oszczednie. Widze tez po sobie ze podklady ktore uchodza za tynki mniej mi szkodza niz teoretycznie lekki podklady rozswietlajace na bazach silikonowych.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora