Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-11, 21:27   #1197
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
Hm , a jakiego jest koloru? Jak długo wytrzymuje, współgra z innymi kosmetykami itd?
Naturalne skłądniki mają u mnie pierwszeństwo, ale nei jest to must. Za to nie może mnie uczulać (co robi dużo syntetycznych składników niestety...) i podrażniać.

Moja skóra negatywnie reaguje na hialuronowy syntetyczny, dostaję wysypu małych krostek i mam okropne zaczerwienienia... co ciekawe po hialuronowym naturalnego pochodzenia nie mam takich aktrakcji, ale może chodzi o jego stężenie, które w gotowych kosmetykach nie jest wyszczególnione.

Pytasz o kolor filtra? Biały. Ale nie bieli mi skóry. Jest raczej w postaci mleczka niż kremu, więc dla niektórych może być za rzadki. Przed pracą nakładam tylko serum z alterry i filtr, na to podkład mineralny i nie mam uczucia ściągania- a skóra raczej z tendencją do suchej. Z drugiej strony przez konsystencję powiedziałabym, że jest to lekki filtr.

Kwas Ha używam 3czasteczkowy z HA. Czy jest on syntetyczny? Nie wydaje mi się chociaż cholera wie jak oni to kręcą:p
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora