Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TŻ zmusza mnie do sexu siłą
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 15:00   #8
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: TŻ zmusza mnie do sexu siłą

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to, że bardzo często kobiety popełniają błąd myślac, że to był tylko raz, i że on juz nigdy, przecież mnie kocha(ł) i że on się na pewno zmieni... To taki syndrom żony alkoholika. Aby się z takiego związku wyrwać trzeba siły i charakteru. Niestety wygląda na to, że autorce brak i tego i tego. Dlatego napisałam, że to trudne.

Uważam, że jak najszybsze odejście jest jedynym wyjściem w tej sytuacji. Ze względu na siebie a w szczególności ze wzgledu na dziecko. Ono wszystko widzi, zapamiętuje i koduje sobie wzorce. Jeśli to chłopak- to mamy potencjalnego przyszłego męża gwałcącego żonę, a jeśli dziewczynka, to potencjalna ofiara.

Prawdopodobnie, jednak odejście by w tym przypadku było jednak najłatwiejszym elementem drogo ku wolnośći. Bo z tego co widze to typ faceta który po otrzymaniu papierów powie: ja Ci dopiero teraz pokaże i Cię udupię.
Zgadzam się.
Autorce również przydałby się psycholog, może zadzwoń na niebieską linie? Musisz się z tego wyrwać, bo on niszczy Ciebie i zniszczy Twoje dziecko.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując