Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-23, 00:32   #601
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o nowy wątek to ja jestem na nie, podobną sytuacja była w wątku o strawberry.net są dwa wątki, ale już nie tak fajne jak jeden - jakby podupadły, off-topów nie da się unikąć, i śledzenie dwóch wątków zajmuje więcej czasu.
To jest dobra uwaga
Tylko że nam wszelkie OT rzeczywiście nie przeszkadzają, ale sama pamiętam, ze jak zaczynałam z MACowym wątkiem, a wstyd mi było od razu wyskakiwać z pytaniami i wolałam wcześniej prześledzić wątek, no to przepraszam, ale naprawdę mnie trochę irytowała jakieś pogaduchy, kiedy szukałam konkretów

Więc może też zamiast plotkowego dobrym rozwiązaniem było by założyć taki wątek bardziej profesjonalny ze zdjęciami, linkami, samymi faktami, a w tym dac sobie więcej luzu?

Chociaz ten plotkowy też można spróbowac założyć i zobaczyć jak to się rozwinie.
Tylko jak zauważyłam, to ostatnio akurat cos tutaj nadzwyczaj "gwarno" i do tego kreatywnie, ale bywały i takie okresy, że panowała cisza w wątku.

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Zamawiałam tam, więc znam szczegóły. Przesyłki są 3 do wyboru ( jesli chodzi o przesyłke do PL ):
-około 5$ - za 1 przedmiot ( chyba 4,75$ ale juz nie pamietam dokładnie ) jest to zwykła lotnicza przesyłka, nierejestrowana ( każdy kolejny przedmiot powoduje wzrost ceny o około 1,2$ )- przesyłka szła do mnie 10 dni,
-20$ jest to przesyłka rejestrowana, przy 4-5 przedmiotach koszt był taki sam, więc chyba jest to opłata stała
-30$ przesyłka rejestrowana ekspresowa- równiez przy kilku przedmiotach w koszyku koszt był taki sam, więc wnioskuje ze jest to opłata stała.
Przy czym miałam do czynienia tylko z ta najtanszą przesyłką, tamte tylko symulowałam w koszyku.
Aha! ważne przed wysyłka chyba z 2 dni kompletowali zamowienie czyli finalnie od zamowienia do dostarczenia do domu trwało to mniej więcej 2 tygodnie.
Przesyłka jest dobrze zapakowana, produkty były odpowiednio zabezpieczone, takze jestem zadowolona ( był to lakier do paznokci i liner do oczu, obydwa w szklanych pojemnikach i nic się nie stało).
Wstępnie z Martą planujemy kolejne zakupy, o ile nowe uzależnienia zostawią coś pieniązków na koncie
Ale pewnie tylko kartą kredytową można płacić? Bo nabieram ochoty na zakupy już od dłuższego czasu, ale własnej karty to się pewnie jeszcze długo nie dorobię...

---------- Dopisano o 01:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

szminki 76zł
błyszczyki 69zł
quady 150zł
Plush Lash 62zł
róż 87zł
cienie pojedyncze 66zł
Technakhol 66zł
brokat reflects glitter 90zł, zwykły glitter 75zł
pigment 90zł
Gloss texture (lakier na powieki) 80zł

W sumie to cała kolekcja
O, dobrze że quady też nie podrożały
Ja w sumie bardzo lubię te zestawy kolorystyczne MACa. Jeszcze na żadnym się nie zawiodłam, a ten zestaw fioletów to dla mnie idealny. Mnie quady/palety bardzo ułatwiają makijaż, takie gotowe tym bardziej i czasami nawet żałowałam, że nowe cienie w poszczególnych kolekcjach też nie są wprowadzane w takiej formie.

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2009-07-23 o 00:34
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora