Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-20, 10:16   #2475
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To ty jeszcze włosków nie przedłużyłaś?
A ja w chwili obecnej katuje włosy od victoria hair, leżały sobie spokojnie w szafie a niedawno sobie o nich przypomnialam i kurcze nawet świetnie się kręcą Ja robie tak bo na lokowke i prostownice niestety się ich nie pokręci zawijam je na wałki, wkladam na 5 minut do gorącej wody i wyjmuje wałek żeby wyschnął Fakt wypadają troszkę szczegolnie jak się je szarpie, a ja szarpać lubię No i chodze w nich i chodzę i dalej są w idealnym stanie

Włosy od rapunzela będe zamawiać ale dopiero na wakacje Szukam i szukam idealnych włosow ale chyba nieprędko je znajde. Niestety mam tak rzadkie włosy, że keratyna ringi itp byłoby poprostu u mnie widać te łączenia więc zostaje przy clipach ( chyba, że do wakacji się zregenerują) Czytam blog jednej z dziewczyn ona chyba z Norwegii jest i ma włosy rapunzela właśnie http://suosikki.fi/tickle-your-fancy/

---------- Dopisano o 02:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:59 ----------



Ojej tylko nie long hair czytalam o nich wiele opinii- wszystkie negatywne, z czasem z tych włosow się robi siano, a nawet prędzej niż z czasem. Zresztą co się dziwić w dobre włosy niestety trzeba trochę zainwestować

Przysłowiowe siano robi się tylko na delikatnych i nie silikonowanych włosach - im prędzej coś takiego może się zdarzyć tym mniej przeszły włosy by udawać lepsze niż są (gdy je posilikonujemy na kilka pierwszych myć mamy spokój - minus są bardziej błyszczące)
Z każdych może coś takiego się zdarzyć - jest to efekt ciągłego otwierania łuski włosa (takie małe co buduje włosy). Może to być spowodowane - niewłaściwymi kosmetykami do danego włosa, nieprawidłową szczotką, która może rozciągnąć włos, brakiem modelowania (co jak każdy dobry fryzjer wie domyka łuskę).
Z "sianem" spotkałam się u klientek, które zakładały nawet włosy za 1000 zł renomowanych firm - aby nie reklamować, ani anty reklamować nie podaję nazw, ale ich reklamy można znaleźć w gazetach.
Moja rada - o każde włosy trzeba dobrze dbać (tak jak zaleca producent, bo każda obróbka jest nieco inna).
W ciągu 15-20 minut z "siana" zrobię włosy, które będą idealne - gładziutkie i błyszczące.
Gdzieś miałam artykuł o tym przez renomowaną specjalistkę

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja sie jeszcze nie zdecydowałam
Z jednej strony myśle o keratynie albo ultradźwiekach i stałym przedłużaniu (ale w moim miescie cięzko znaleźć kogoś kto przedłuża dobrze) z drugiej chcę clipy a z trzeciej w ogóle nic nie chcę.
Myslalam jeszcze o włosach rapunzel of sweden?
Znacie je?

Typowe włosy indyjskie. Dużo zapłacisz za ich reklamy w gazetach
Z keratyną i ultradźwiękami - tutaj jak nie znajdziesz dobrej specjalistki - nie próbuj, bo stracisz tylko czas i pieniądze.
1 czy 2 błędy w tej metodzie i wszystkie włosy mogą Ci się wyczesać - ale metody fajne nawet do słabych włosów. Zaś dobrze zrobione ultradźwięki ukryjesz bez problemu w nawet rzadkich włosach (fajne małe łączenia bardzo trwałe).
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora