Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 19:56   #2480
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

[QUOTE=NeverGoodEnough18;2 5227671]Ja miałam włosy od sandritki każdy na nie narzekał mi posłużyły ponad pół roku i wcale nie były takie złe, fakt odpowiednia pielęgnacja to podstawa, nie spodziewałam się kokosów za włosy warte 150 zł więc jak ktoś planuje kupic takie włosy i myśli, że będzie nosić je kilka lat to jest w błędzie. Z czasem zaczęły wypadać i poszły do kosza ale i tak nie narzekałam Ale moim skromnym zdaniem jak już kupować włosy to te bez obróbek, ktore są nabłyszczane tym woskiem ktory po kilku myciach się zmyje i zostanie te siano, w takich włosach za 200 zł zawsze tak jest zresztą do naturalnych im daleko. Fakt typowo naturalne slowianskie włosy bez obrobek są cienkie i delikatne, łatwiej się puszą ale wystarczy pielęgnacja i odrobina dobrych chęci a napewno takie włosy posłużą wiele lat i nie wierze, że włosy za 200 zł wedlug ciebie można tak odnawiać żeby nosic je kilka lat jak te naturalne ścięte z głowy od innego człowieka.
A co włosow rapunzela te za 300 zł to może i indyjskie, ja planuje zamawiać europejskie za ponad 500 zł chociaż słyszałam opinie, że indyjskie są czasem lepsze od europejskich, ale kto nie ryzykuje ten nic nie ma I jeszcze jedno mowisz, że nie ma dobrej specjalistki od ultradzwiękow, więc jak ktoś chciałby zrobić tą metodą to ma udac się na marsa? Bodajże sintagma miała robione na ultradzwięki i zostaje przy tej metodzie bo według niej jest najlepsza, więc w takim razie musiała gdzieś się udać i ktoś jej dobrze zrobił te łącznia, więc czegoś tu nie rozumiem, jesteś obeznana to widać, mowisz tutaj, że nie chcesz reklamować, ale tez nie pomagasz daj nam jakaś wskazówke gdzie isć gdzie według Ciebie ktoś to robi najlepiej i nie spartaczy nam roboty. Jest tu wiele dziewczyn które pytają i chcą mieć fajne włosy więc może pomogłabyś?

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Niestety nie polece, bo nie znam całej Polski Są tacy ludzie, ale to co czasami widziałam, jako dobrze zrobione ultradźwięki było dalekie od tego. Kilka razy widziałam standardowe włosy pod zgrzew zrobione ultradzwiękami - trzymało się fakt, ale metoda wyglądało, jak normalne zgrzewy. Kilka razy widziałam u klientek, które przyjeżdżały z Anglii - tam jest to dosyć popularne.
Co do "siana" - znam wiele osób, wiele ludzi, którzy noszą różne włosy, ale żeby ktoś nosił włosy kilka lat - jeżeli używa codziennie nie zdarzyło mi się nigdy.
Nawet w najlepszych włosach końcówki się niszczą, więc trzeba przycinać. Jak przycinasz, włos się skraca.
Chyba, że klipy które nosisz raz w miesiącu
Włosów bez obórki w danym kolorze za bardzo nie znajdziesz - aktualnie próbuje nabyć włosy w odcieniu blond - duża firma skupująca włosy w europie szuka mi ich 2 gi miesiąc. To skoro tak trudno to kupić - jak można to sprzedawać na skale masową.
99% tego co mamy to włosy po dostosowywaniu koloru - a o takie trzeba odpowiednio dbać.
Jeżeli nie wierzysz podeślij mi włosy, które wyglądają, jak siano (czasami nazywana miotła) w 15-20 minut zarobie by wyglądały jak nowe, chyba że ktoś je porozciągał nieprawidłową szczotką lub zniszczył zabiegiem chemicznym
A co do ich naturalności - włosy po rozjaśnianiu i farbowaniu mimo iż naturalne, mają tendencje do matowienia, plątania i puszenia - wystarczy odpowiedni kosmetyk, pielęgnacja i szczotka i stosowanie się do instrukcji. Tak samo będą zachowywały się Twoje włosy - miałam kiedyś klientkę, która tak rozjaśniała sobie włosy, że bez specjalnej odżywki jej własne włosy (nie przedłużane) puszyły się i plątały, bez specjalnej pielęgnacji wyglądały jak siano, a czasami zbijały się w kołtuny.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny no ale czy sa jakieś przeciwwskazania zebym sobie przedłużyła na keratyne?
Mam cienkie włosy, ale jakbym zamowiła pasemka od kegla te rosyjskie i doczepiła na keratynę to mogą mi tak dosadnie mówiąc te moje włosy się poucinać i poodpadać?
Nie raczej nic takiego się nie stanie (chyba że trafisz na jakiegoś partacza). Miałam styczność już z ok. 10 000 klientek od ponad 10 lat. Tylko jedna miała tak słabe włosy, że coś tam się mogło stać (czyli bardzo mało jest takich osób i akurat ta była po przebytej chorobie).
Jednak pamiętaj - to powinien ocenić specjalista przed zabiegiem - to on oprócz doczepienia powinien ocenić Twoje włoski i polecić najlepszą metodę dla Ciebie (zbierając informacje co potrzebujesz, jak się czeszesz - by nie było widać łączeń).
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora