Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-26, 22:04   #1129
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Roluję się już bardzo długo, ale zawsze robię dwa rodzaje serum - jedno na bazie kwasu hialuronowego z peptydami, glukozaminą i innymi składnikami, drugie z oleków z witaminami C, A, Q10, liponowym itd. Pierwsze nakładam przed rolowaniem, drugie po i z efektów jestem bardzo zadowolona
Serum robisz sama tuż przed nałożeniem, że tak napiszę "świeże"? Czy wcześniej już masz ukręcone?
Możesz napisać jakiej rolki używasz i jak długo Ci służy?

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Ja również przymierzam się do zakupu rolki, ale jest duży wybór i jeszcze nie zdecydowałam. Zastanawiam się nad rolką genosys z naturalisa, medik8 oraz M.T roller ze sklepu Taovital. Podobno większa liczba igieł w rolce powoduje iż nie wykorzystują one maksymalnej swojej długości podczas zabiegu?
Planuję zakupić serum z argireliną z kwasem hialuronowym, które niedawno odkryłam na blogu i mieszać je z serum granat bądź z serum z wit. C z BU, które goszczą u mnie już od dawna - to po rolce a przed myślałam o serum z retinolem, również z BU. Jak myślicie?
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując