Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mamasierpniowa- kłopotów ciąg dalszy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-05, 16:09   #43
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: mamasierpniowa- kłopotów ciąg dalszy.

Hej,
widze,że już dzisiaj dużo lepiej

Ja tak jak Szaja jestem dzieckiem samotnie wychowywanym przez matkę. Mój śp Ojcec porzucił moja mamę w ciązy w 6 miesiącu na rzecz wódki. Oficjalna wersja była taka,że go zabrała moja babcia, bo źle mu się układało w małzeńśtwie. To prawda moja matka postawiła warunek albo picie albo ona. Nie miałam Ojca-ale zostałam wychowana. Moja mama byłą w lepszej sytuacji niż Ty, bo miała oboje rodziców. Też miała problemy z pracą, największy jak chodziłąm do szkoły średniej. Gdyby nie dziadkowie to byśmy tynk ze ściany chyba jadły. Od Ojca dostawałąm alimety, jak nie pił czyli z kilkanaście razy. Potem ścigałam go komornikiem, ale jak umarł to i dług poszedł się miziac. Kilkadziesiąt tysięcy długu poszło.....Miałabym za to nowy samochód. Nie mam. Za to mam ułożone życie, zostałam dobrze wychowana i to wszystko dzięki sile mojej matki i jej upartości,że mam wyjśc na normalnego człowieka. Zdarzyło mi się z kilka razy otrzymac nieciekawe komentarze, ale to było w podstawówce i wszesne lata 90. Wtedy kobieta samotnie wychowująca dziecko to byłą ofiara społęczna, teraz to bohaterka!
Też jesteś bohaterką! Widze,że masz fajne studia ukończone, nie myślałabyś,żeby coś robć dodatkowo skoro masz uzdolnienia plastyczne np jakieś dekoracje na uroczystości. Szkłem możesz się też zając zarobkowo w sposób dorwyczy. Ten czas, który poświecasz na ryczenie i picie spożytkuj na coś, co ma sens. Jak coś robimy pożytecznego, to nie myślimy o głupotach!

Porozmawiaj z ojcem na spokojnie, że chcesz wszystko załąwtić formalnie, bo chodzi o przyszłośc JEGO dziecka. Zaaakcentuj to, wejdzie mu to na ambicje. Nie mów mu nigdy o swoich potrzebach, tyko o dziecku. Skoro jest za dzieckiem, to na wiele rzeczy powinien się zgodzić.

Potrzebujesz czegoś? Napisz tu, na pewno wiele osób Ci pomoże, bo nie ejsteś tu anonimowa!

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Aha apropo szkła!

Ostatnio widziałam wytwór jednej osoby - malowanie i zdobienie szkła

Fikuśne słoiki- pomalowane i podpisane- jako pojemniki na przyprawy- coś pieknego.
Ja sama mam coś malowanego na szkle- tylko nie mam czasu powiesić- obraz szklany z kubusia puchatka- piekny witraż!
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując