Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-29, 20:12   #2226
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Dziekuję, zerknę sobie
Nigdy nie używalam wosków.

jak tam Ci sie Marshmallows sprawuje, Jamsiku ?
Wosk jest ciekawy, ale nieco trudny w uzyciu. Moze bielic, lekko skleic itp. Rozczesanie brwi jest niezbedne. Trzeba tez uwazac, zeby nie nalozyc na skore, bo potrafisz sie szczepic z suchymi skorkami miedzy wloskami. Jak ktos potrzebuje "ulizac" niesforne wloski to powinno byc okej. Ja w druga strone: potrzebujesz nastroszyc wloski i tu juz jest za slaby. Rzadko wiec uzywam, bo u mnie nie ma za bardzo potrzeby przyklepania niesfornych wloskow. Czesciej do nastroszenia uzywam zwyklego lakieru i szczoteczki po tuszu od Helenki. Probowalas zwyklego lakieru?

Mallow Beauty Balm na razie wydaje sie okej. Na podrazniona, sucha skore z wysypka na dloniach pomogl w stu procentach. Moja buzia dalej jednak sucha. Mniej sie luszczy skora, ale dalej odczuwam sciagniecie i susze.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No jasne. Po cichu liczę na łagodniejsze objawy, bo kuracja trwa kilka miesięcy (koleżanka brała 9 miesiecy) i wolałabym całą skończyć.
Ja raz mialam przy Izoteku taki problem, ze sie do szpitala juz wybieralam. Na szczescia samo przeszlo. Nie bede sie wdawac w szczegoly, zeby nie obrzydzac nikomu kolacji, ale bylo ciezko.

Roznie moze byc. Zycze Ci dobrze, naturalnie, ale lepiej byc przygotowanym na wszystko.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora