Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-01, 20:29   #2250
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52615096]Pewnie bedzie w Wawie tylko a ja nie mam samozaparcia, zeby sie tam tluc.

Kojarze, ze masz jakis podklad B. Moglabys krotko opisac? Ja sie morduje z Izotekiem i kochany Armaniusz dawno poszedl w odstawke. Najlepiej (wyprobowalam wiele przez te miesiace) sprawuje sie Chanel Velvet. Wzielabym jednak cos nowego.

Aaaa, i jeszcze odcien mnie bardzo interesi.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Przeglada wlasnie Too Faced i zainteresowal mnie Lip Insurance i puder (tu). Foty robia wrazenie, ale wyglada na ciemny.

Jestem w szoku jesli chodzi o ceny. Myslalam, ze Sephora bedzie nas chciala puscic z torbami, ale przelicznik calkiem przyjemny.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Aaaaa, gdzie jest reszta pojedynczych cieni? Gdzie Lip Mist? Gdzie roz w sticku? [/QUOTE]


Ja mialam burberry jakis dosc kryjacy podklad ale jesli chanel velvet Tobie pasuje to Burberry nie bedzie dobry.
Drugi z podkladow byl zly kolorystycznie , mialam proble i szybko ja wywalil do kosza
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora