Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 15:20   #50
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VII

Sq jak zawsze dobra robota

Cieszyłam się, że tak mało napisałyście, ale jednak nie, po prostu w nowej części reszta na mnie czekała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Melduję się: ) ja mogę rodzić za tydzień /max 2 tyg[emoji14]po wczorajszej malzenskiej indukcji kłuje mnie Bożena, a po skakaniu na piłce chyba brzuch mi sie obniżył[emoji14]może coś szyjka ruszyła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Małżeńskiej indukcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
wiem agniecha.. zrobiłam głupotę, powinnam wziąć 2 rozmiary i L odesłać. no ale już nic nie poradzę.
Jezu jak się mandarynek najadłam. ruszać się nie mogę. znowu omijam wagę wielkim łukiem
Ja dziś odesłalam topy do karmienia z HM... M za mała w cycku , L mogę się dookoła 2 razy owinąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
a ja napiszę o problemach z nadgarstkiem bo zapomniałam. chyba któraś z Was oprócz mnie też ma problemy pod koniec ciąży z tym tematem?
u mnie szczególnie prawa ręka. kciuk i nadgarstek tak bolą szczególnie w nocy, że czasem aż nie mogę się powstrzymać i jęczę z bólu. mówiłam o tym ginowi, powiedział, że tak w ciąży może być że jakaś torebka stawowa puchnie czy coś w tym stylu... w każdym razie powiedział, że póki mnie boli to nie jest najgorzej najgorzej jakbym czucie straciła, a tak też może być to wtedy na IP muszę jechać po zastrzyk sterydowy. obiecał, że po ciąży zniknie ten objaw -oby tak było
Mi drętwieją dłonie, szczególnie w nocy... Ginekolog mówił, że to woda zatrzymuje się w nadgarstkach i uciska, przez co są gorsze przepływy krwi, drętwienie i ból

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora