Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-15, 13:08   #2169
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Króliczku, masz przecudne zbiory, strasznie zazdraszam, zwłaszcza kulek Guerlain i Benefit 10-szkoda,że nie zrobiłaś zdjęcia otwartego Benefita, mam na niego chrapkę, ale co zdjęcie to inaczej wygląda. Ogólnie choruję na Benefit- najbardziej na 10, potem na Georgię, może Coralistę, niestety mieszkam w za...d..piu, nie mam gdzie sobie oglądnąć na żywo kolorków i raczej zamawiam przez internet. Wydaje mi się, że generalnie te pudry-róże są sporo jaśniejsze i do średniej karnacji są za jasne? Sama nie wiem
dziękuję postaram się wkrótce dodać zdjęcie otwartego Benefita. Hmmm, osobiście jestem bladolica i muszę być dosyć ostrożna, żeby nie przesadzić z kolorem, więc myślę, że nie byłyby za jasne do średniej karnacji, ja jestem z nimi bardzo oszczędna, inaczej wyglądam jak klaun

Cytat:
PosiadzaczkiMeteorytów na ile Wam starcza 1 opakownie kulek ?
ponad dwa lata

Cytat:
Z polskiej- nigdy nikt w UK nie komentował moich oczu, które nie są moim zdaniem wcale małe. Zresztą nawet gdybym misała jedno oko na czole wielkości głowki od szpilki to ja jestem klientką i moja sprawa co bedę z tym kohlem robiła - jak mówi mój wujek mogę sobie nim nawet podpalić cygaro (kholem to niemożliwe, ale oddaje to co myslałam)
poddałam się, jeśli chodzi o polskie specjalistki od sprzedaży kosmetyków, zawsze im coś nie pasuje ze mną to zazwyczaj był problem, że wyglądam na mniej więcej 17 lat, więc panie z góry zakładały, że mnie nie stać na kosmetyki z wysokiej półki, więc nie były nawet zainteresowane rozmową ze mną hihi

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Ja takie miałam te malutkie 8 gramowe to był zestaw beige chic, mythic, pink fresh plus pedzel, zostawilam sobie tylko pink fresh a reszta za sprawą targowiska powedrowała w dobre ręce

Przyznam, ze ucieszyloby mnie wielce gdyby produkowali meteorki w dwóch rozmiarach , wtedy na pewno skusiłabym sie na wiecej bo te duze pudelka mnie przerażają- kiedy to zużyć
hmmm, ja upolowałam moje małe opakowanie Mythic na allegro, ale poza tym od dobrych 2 lat nigdzie ich nie widziałam niestety

Edytowane przez króliczek
Czas edycji: 2009-06-15 o 13:11
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując