Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-08, 14:22   #4039
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Ja mam to samo.
9.4 wyszło mi jak rudy blond.
no dokladnie mam to samo, dlatego zwykle celowalam w kolory na poziomie 7 bo nawet 8 potrafila wyjsc sporo za jasno

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Burak po 7,3 to jest w ogóle dziwne............?

Kathy, mi Framesi równo pokryła, kolory fajne, spory wybór, a co do jakości to na moich włosach tak jak Artego się sprawdziła, czyli ok, nie były wysuszone, ale bez tego zachwytu co Matrixem.
kurcze interesuje sie teraz jeszcze framesi
naprawde matrix to taki cud, a masz moze fotki

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
to fajnie ja uzywałam Framesi pa majirel - a wtedy włosy miałam mega wysuszone...więc napewno to też ma znaczenie, ale dla mnie kolorki były za sztuczne, więc powiedziałam tej farbie ,,bye,, -pamietam że sprzedawca z hurtowni bardzo ją polecał.

...poza tym mój kolor coraz lepszy , a ludzie chwalą

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------


ok ale 9% dodaj do RB - chyba w one60nine uzywałaś 9%?
gratuluje kolorku,
tak do artego 9, ale RB ZAWSZE 6 i pierwszy raz mam na glowie buraka, nawet wlosow nie upne bo kolor nierowny , ta rudosc to jest z gatunku wlosy starszej pani i okropnie sie w niej czuje
powiedzcie mi macie pomysly na jakies cieple , wyraziste rudosci, albo ciemne kolory,ale dla mega cieplego typu urody?? jestem zalamana bo zapuszczalam wlosy na pewna okazje, a teraz nie weim co z tego bedzie:cry :
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora