Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo długie leczenie aparatem stałym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-21, 09:32   #10
Bella1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Bardzo długie leczenie aparatem stałym

Witajcie , szukałam podobnych wątków. Nie uwierzycie , ale ja noszę APARAT ORTODONTYCZNY już 8 rok..!!
Jestem tym faktem naprawdę załamana. Aparat noszę od 1 gimnazjum. Na początku miałam ściąganego zęba , ale po roku ten ząb był w normalnej pozycji i wystarczyło zacząć te zęby prostować. Ale to prostoeanie trwa już bardzo długo. Po 4 latach leczenia , pojechałam z mamą , zapytać co się dzieje , dlaczego nie ma efektów. To ortodontka zaproponowała leczenie za darmo.. Od tego czasu jest tylko gorzej , mam 22 lata a zeby nadal krzywe. Chciałam zminić lekarza , ale znowu tyle pieniędzy płacić.. a tu mam z kolei za darmo ale nic się nie dzieje. Byłam po radę u innyc ortodontów , to wszyscy byli w szoku jak długo to trwa i nikt się nie chce podejmować leczenia po kimś , bo się boją. Ostatnio dowiedziałam się jeszcze , że mam krótsze korzenie i te zęby mogą mi w końcu wypaść! Nie wiem co robić, zęby mam nadal krzywe , ale wole mieć je zdrowe niż później mieć problemy.. Jestem załamana..
Bella1991 jest offline Zgłoś do moderatora