Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mieszanie filtrow???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-26, 13:56   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: mieszanie filtrow???

Trzeba by przeanalizowoac sklad emulsji olay, jakos nie chce mi sie wierzyc, ze ma ona oprocz UVB tez sensowe UVA. No i 15-tka to troche malo. Optymalnie jest UV30, albo i wiecej, ale ponizej 30-tki to marna ochrona nawet przy dobrych filtrach w skladzie. O pogryzieniu sie mowilysmy zawsze gdy produkt kladzony na skore zawieral filtr Parsol, ktory to nie jest stabilnym filtrem, ale daje dobra ochrone nie tylko przed UVB ale i UVA. Podnosi on wlasciwosci ochronne produktu, jednak sa skladniki, ktore moga go destabilizowac.
Wedlug Basi K jesli juz ktos nie umie zrezygnowac z podkladu to lepiej nakladac odrobine filtra barwionego na filtr nie bawiony, nawet jesli beda to dwie rozne firmy, to i tak lepiej niz nakladanie podkladu, ktory czesto na taka konsystencje, ktora nie ozwala nakladac go metoda klepania, a trzeba rozcierac, przez co mozna zetrzec filtr. Przyznam sie ze ja sama czesto klade odrobinke filtra barwionego(przestalam sie przejmowac ze nie powinnam mieszac firmy), a z podkadu mam Toleriane i on sie nawet da nakladac matoda klepania. Uzywam go bardziej jako korektora, wiec nie na cala twarz
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując