Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 19:14   #500
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja dostałam akurat wczoraj urodzinowego maila od nich więc mogę pomóc kod na krem to URODZINY2015 . Nie wiem tylko czy łączy się z kodem powitanie na pewno łączy się z tymi mini kremami bo sprawdzałam
Dziękuję za kod, ale chyba chwilowo odpuszczam niektóre promocje i wstrzymam się z większym zakupem w L'occitane, gdyż:
1. Zrobiłam jedno mini zamówienie z puszką z kremami i dodatkowo chłopak odebrał mi kolejne w prezencie w stacjonarnym salonie.
2. Box z Sephory kusi, ale jeszcze nie zaczęłam używać miniaturek z poprzedniego...no i odebrałam od nich za darmo prezent urodzinowy - jednak nie różdżka z błyszczykami tylko 3 mini cienie - słodziaki
3. W paczkomacie oczekuje moje mini masło i krem malinowe z balneokosmetyki.

Kupuje tylko wtedy, gdy coś się bardzo opłaca, ale właśnie to mnie najbardziej dobija za śmieszne pieniądze mam duże zapasy a chciałabym je redukować.
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora