Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-04, 08:20   #4445
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
powiem Ci, że w tej wersji bardziej mi ta limonka odpowiada - bardzo letnie, wakacyjne mani
o widzisz, to fajnie dziękuję

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O zesz... Ale daje po oczach!

co do kolorów to miałam śmianie, bo pomalowałam, później poszłam sprzątać i w łazience znalazłam to wypisz wymaluj pomysł na te moony miałam już od dawna, także inspiracja to nie była, ale zbieg okoliczności niezły

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Chwaliłam już, piękna limonka
Świetnie, aż chce się więcej słoneczka, wakacje, plażę
dziękuję
oj tak

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;56745841]Bardzo ładny !

Świetne! Letnie i kolorowe

Ja mam klasykę :
[/QUOTE]

dziekuję

czerwień zawsze mruu

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

a jak rano oglądałam to miałam jakieś mieszane uczucia, nie leżało mi, a teraz jak patrzę to pięknie to wyszło


ja wrzucam moje randkowe, mocno zmęczone, bo końcówki pościerane, plus na fakerze mam jakiegoś paprocha z gąbki od wklepywania lakieru zdjęcie penisowe, bo i pogoda taka była, nie mogłam oddać jakie było fajne
haha może być i tak ja z moonami mam tak, że na paznokciach uwielbiam, a jak patrzę na zdjęcia dłużej i się wpatruję to wydają mi się jakieś takie dziwne ale nosić uwielbiam

śliczne połączenie szkoda, że zdjęcie z tak daleka
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora