Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-15, 13:47   #541
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: najgorsze wizyty u fryzjera

Ja najgorszą przygodę z włosami miałam w domu... Zawsze podobały mi się czarne włosy, sama naturalne mam ciemne blond... Trzy tygodnie przed moim pójsciem do liceum powiedziałam mamusi, że chciałabym umalować włosy oczywiście na czarno.... Mamusia się zgodziła, i następnego dnia pojechałyśmy po farbę... Chciałam czarną, bez żadnych dodatkowych efektów, ale mamusia uparła się, że taka mi nie będzie pasowała, i zakupiłyśmy farbę granatowa czerń... Wracamy do domu, i mamusia zaczyna mi malować włoski... Miałam wtedy włosy do ramion, dość gęste. Mamusia zakupiła tylko jedno pudełko farby, w efekcie czego moje włosy zamiast granatowej czerni przybrały... Trudno powiedzieć co. Część była czarna, część granatowa, część blond... Poryczałam się, i nie pomogły słowa babci, że jutro kolor się utonuje. Kiedy wstałam następnego ranka, pierwsze co babcia powiedziała to "co Ci ta Twoja matka zrobiła"... Moja mamusia nie miała wyjścia, i tego samego dnia zabrała mnie do salonu fryzjerskiego... Od tamtej pory mam kruczoczarne włoski.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując