Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-15, 00:49   #801
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez sucha1 Pokaż wiadomość
widzę że wam też plamki wracają ja przestałam smarować się cosem jakieś 2 tygodnie temu i wszystkie piegi mi wracają a nawet chyba mam ich jeszcze więcej nie wiem jak to możliwe żeby w takim tempie wróciły masakra
chyba w końcu zacznę czapkę nosić z mega daszkiem
Ano widzisz sucha1, wraca niestety co nie powinno wracac... Czapeczke polecam, albo sam daszek...Ja juz bez tego na slonce nie wyjde
Nie powiem jaka mam fryzure...filtr/pot/posklejana grzywka...Moj brat mowi ze z moich daszkow mozna "recykling" zrobic (tyle na nich filtru zostaje...

---------- Dopisano o 01:42 ---------- Poprzedni post napisano o 01:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
15 dni..upał,tropiki i chodz chyba tylko ja co godzine ,sumiennie walilam filtr na papę,zakrywałam lico-to i tak plama mi ściemniała.

a tak pieknie ..morze,ludziska roznegliżowane a ja jak ten dureń na licu albo koszulka albo pod parasolem jak matrona fuj pocieszcie mnie
Michell72... Znam to...Lacze sie z Toba w bolu! i tak odwazna jestes ze pojechalas w tropiki!. Ja zrezygnowalam z zaproszenia do Grecji , dziekuje bardzo!
Dzis moj brat zaproponowal Hiszpanie - dziekuje bardzo ...
Pomijajac plamy, nie moge patrzec jak ludzie "normalni" beztrosko plywaja, kapia sie i nawoluja: "jest pieknie, o!!! sloneczko, trzeba korzystac!"
Ja sie boje nawet na zachod slonca patrzec, no koszmar jakis.
I to nie zazdrosc, ale tak mi przykro...: prosi:
Wam pewnie tez...

---------- Dopisano o 01:49 ---------- Poprzedni post napisano o 01:42 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvia1984 Pokaż wiadomość
Bożee Qubis czekam jak nadmuchasz w strone Krakowa te chmurzyska bo normalnie pragne deszczu albo zaczne tylko w nocy wychodzic milej nocki quleżanki jeszcze tylko paciorek o zanik plam dla nas wszystkich
Jak widzisz sylvia1984 (spojrz na godzine), ja uwielbiam noc . Wlasnie wrocilam z roweru, szczesliwa! bez filtru, i nawet w kurtce bo leje i wieje, a ja jak Chora jakas czy co : szczesliwa, wiatr w zaglach mialam, wyzylam sie za te 2 tygodnie upalow, ktore teraz wymeczaja moich rodakow
W chmurki dmuchalam, i to mocno na cala Polske! Dojda i do Was!

To ja tez juz ide spac i szepne slowko o oswiecenie kogos kto wymysli na przyklad...pigulke na nieopalanie sie . Tak lyknac rano i slonce miec w

Dobranoc Plameczki
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując