Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-28, 09:00   #547
Fuksjowy Pigmej
Raczkowanie
 
Avatar Fuksjowy Pigmej
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 72
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez akane90 Pokaż wiadomość
Witam
mam pytanie do dziewczyn które zmieniły hybrydy na baze i top Shellac czy jak łączycie je z innymi firmami czy też macie uczulenie?
ja ostatnio zmieniłam na top i baze Neonail, za pierwszym i drugim razem było ok a teraz znowu uczulenie powróciło
Hmm, opowiem jak jest u mnie. Uczulił mnie Semilac, cały komplet miałam tej firmy (baza,top, kolory). Moje późniejsze kombinacje wyglądały tak:
1. Wymieniłam wszystko na CND Shellac - nic nie uczula, trzyma się świetnie.
2. Na bazie i topie CND używałam kolorów Chiodo Pro - wszystko fajnie, tylko po ok 5-6 dniach pojawiły się pierwsze odpryśnięcia lakieru. Z kilku palców lakier chciał sam odchodzic płatami (bez majstrowania przy nim czy podważania. Podejrzewam, że te firmy nie są ze sobą kompatybilne. Uczulenia brak.
3. Na bazie i topie CND użyłam koloru Neonail - trzyma się dobrze, po ok. 9 dniach coś tam odprysnęło (możliwe, że uderzyłam palcem), uczulenia brak.
4.Użyłam całości z NN (hard base, hard top i kolor). Od początku nie podobała mi się ani konsystencja ani zapach bazy (za bardzo podobna do tej z Semilaca). Po założeniu hybryd poczułam delikatny dyskomfort (jednak nic nie napuchło i nie swędziało uciążliwie). Paznockcie zostały ze mną na 1,5 tygodnia (stan idealny, znudził mi się kolor).
5. Obecnie na paznokciach mam bazę CND, kolot i top NN, Minęły 4 dni - nic nie uczula, nie odpada, ale zobaczymy.

Korci mnie, żeby wypróbować na bazie CND kolor Semilaca (nadzieja umiera ostatnia), ale raczej już się nie odważę
Fuksjowy Pigmej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując