Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-27, 12:08   #452
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Trochę niedoskonałości było, ale większość to była kwestia zdjęcia. Potem z Misia o tym rozmawiałyśmy
a no może

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

Właśnie znaleźć kosmetyczkę która ogarnie temat bo z tego co rozmawiam z ludźmi to raczej dla nich rzadkość, chociaż wczoraj widziałam się z kuzynką i mówiła że ma jedną taką klientkę i właśnie przy żelach musi jej paznokcie skrócić do opuszka czyli do momentu gdzie zaczynają się unosić i wtedy nadbudować lub tak jak już to dzięki wam wiem przy naturalnych trzymać się określonej długości. To, że trudno wgl je przedłużyć na formie to już też wiem bo szablony nie dolegają przez unoszącą się płytke same problemy

Właśnie po złamaniu nie nakładałam już odżywki tylko wcieram olejek, i wszelkie kremy do tego w wolnej chwili wcieram jeszcze ten balsam do paznokci 2x5. Właśnie wszystkie jakieś utwardzające jak nie z diamentem to jedwabiem. Wygląda na to, że większość ludzi ma problem ze zbyt miękkimi paznokciami
wiesz, teraz zrobiła się moda na hybrydy to i "specjalistek" przybyło :/ ale myślę, że na pewno mozna wyszukać kogoś, kto zrobi to w razie potrzeby dobrze zawsze możesz iść z jedyem złamanym na próbę Też myślę, że kluczowe jest u Ciebie nie przesadzenie z długością

tak myślę, co by można było dołożyć typowo nawilżającego, w sumie zależy jakie składniki w kremach też masz idąc tokiem np włosów czy cery to może jakieś aloesy, pantenol albo inne półprodukty?
no własnie, większość dostępnych odżywek ma utwardzać, a jednak wydaje mi się, że problem twardych, kruchych paznokci dotyczy wielu osób. Ja też takie mam, teraz może mniej niż dawniej, ale w sumie odżywek to ja już od dawna nie używam.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując