Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 19:43   #42
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
No nie bardzo to rozumiem powiem szczerze, bo ja chcę skorzystać z jednej promocji (2xpunkty), a kupić karty, które są (chyba) takim samem produktem jak każdy inny

W sumie to pieklę się z jednego powodu - nie lubię zakupów stacjonarnie. Wolałabym wejść, kupić karty, wyjść, a karty wydać potem on line.

Ciekawe czy gdybym poszła z kodem w czasie dni VIP zostałaby mi policzona zniżka.
Ja trzymałam kupon do większych zakupów zamiast wydać do jakichkolwiek i w końcu wcale go nie użyłam Karta podarunkowa to nie produkt tylko sposób płatności - nie dostajesz za nią paragonu w stacjo, dopiero przy zakupie produktów płacąc tą kartą i wtedy naliczane są pkt. To jest logiczne Tylko e-sklep syfory to burdel na kółkach, w którym dzieją się cuda Co do zakupów ze zniżką i kuponem 2x pkty - w teorii się nie łączą, bo nabijają zawsze jeden kupon, ale w praktyce, to nie wiem... Może warto zapytać
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora