Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-21, 19:39   #4
Monaku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia

Wydaje mi się to być dobrym pomysłem. Myślę , że tu chodzi nie tylko o interwencje chirurga ale o tak zwane wsparcie psychiczne między innymi przez zauważenie czegoś charakterystycznego, co czyni daną osobę wyjątkową Dla każdego pojęcie piękno jest przecież inne...To może być pomoc w zakresie: porada w zmianie fryzury, ubioru, zabiegi pielengnacyjne itp Szczerze jestem dziwną dziewczyną , która uwielbia się patrzeć i podziwiac piękno...Ale dla mnie piękna dziewczyna to nie kolejna ,, idealna,, z fabryki lalek barbie: idealny nos, duże piersi, zgrabne nogi... hmm przykładowo: mam taką koleżankę w klasie , która jest posiadaczką garbatego noska.Ten właśnie szczegół to indywidulność i niepowtarzalność.Jest ciekawa pod tym względem. I co najważniejsze nie ma kompleksu związanego z nosem .. Mam nadzieję że zostałam dobrze zrozumiana

A co myślicie na temat programu Beuty <czy coś w tym stylu :P >. Uczestniczki godzą się na cudowną metamorfozę w kilka miesięcy..Ja nie wiem czy bym się zdobyła na taki ekshibicjonizm..Cała Polska ogląda właśnie Ciebie, Twoje problemy...Czy cena ma być aż taka wysoka? Co najsmutnijesze- czytałam wypowiedź jakiegos specjalisty w dziedzinie chirurgi- stwierdził , iż takich opercji nie należy wykonywać jednej po drugiej...Swoją drogą ci lekarze mają w ten sposób świetną reklame.. co myślicie dziewczyny na ten temat? pozdrawiam wszystkie baaardzo gorąco
Monaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując