Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bolące nogi, (zyły) ból przechodzi w strone łydek i tab anty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-23, 23:42   #19
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Bolące nogi, (zyły) ból przechodzi w strone łydek i tab anty?

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
niestety dopadlo chyba i mnie.
biore rabletki ponad 3 lata. zylaki ma moja mama, jej obie siostry i moja babcia.
Od jakiegos czasu zauwazylam ze jak stoje kilka godzin(a stoje codziennie w pracy) czuje ciezkosc nog, od kolan w dol. bol ustepuje po odpoczynku, a jeszcze lepiej jak sie poloze a pod nogi wloze poduszke.
Oczywiscie wybieam si edo lekaza, zapewne kaze odstawic tabletki. Chcialabym sie Was spytac, czy jest to odwracalne tzn czy po odstawieniu tabletek ten bol ustapi?? widac mi tez kilka zylek na lydkach, ale tego pewnie juz sie nie da skorygowac inaczej niz operacja
Powinno być lepiej jeśli odstawisz anty, ale i tak powinnaś się badać u specjalisty pod kąte żylaków, jesteś obciążona genetycznie, jeżeli będziesz kiedyś chciała zajść w ciążę, to może być jeszcze gorzej.

Łykaj Rutinoscorbin z 2-3 tb dziennie, a do tego 2x 500mg czegoś z diosminą, to Ci nie zaszkodzi, a może zapobiec dalszym problemom z żyłami. Trzeba jednak wspomagać się cały czas, a nie doraźnie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując