Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-20, 14:57   #1552
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem, że wyskakuję ze zmianą tematu, ale wróciłam właśnie z mojej pracy. Zaczynam się przygotowywać do mojego wrześniowego powrotu. Ależ mam energii w sobie. Milion pomysłów na lekcje, książki itd. Spotkałam znajomych z pracy i moich uczniów. Dosłownie rozwala mnie, mogłabym już jutro wrócić Strasznie lubię moją pracę

Co do wykształcenia, zdecydowanie warto je mieć. Okres studiów szczególnie w czasie sesji, nie powiem, ciężka praca, ale ogólnie wspominam bardzo dobrze. Studiowałam z pasją i zainteresowaniem, imprezowałam jak każdy student, cudowny czas. Podobnie jak w przypadku Anuli w zasadzie wszyscy znajomi po studiach prędzej, czy później znaleźli pracę i mają się całkiem dobrze. Ponadto wielu wyjechało do USA, Niemiec, Kanady, Chin, Australii itd. i tam wykształcenie bardzo się przydało.
margo, super praca czeka

moje 2 starsze koleżanki (choć mają świetne zawody, wykształcenie i miały wysokie pozycje w pracy) zrezygnowały z pracy na rzecz wychowywania dzieci. jednej urodziły się bliżniaki i miała już 2 letniego synka.
po kalkutacjach (z nianią czy żłobkiem itp) doszli z mężem do wniosku, to lepiej będzie jak zostanie w domu.
jest przeszczęśliwa, że ma dzieci przy sobie, że nikt obcy ich nie pilnuje i nie zamartwie się w pracy o nie.
gdyby jej mąż miał nędzną pracę, to nigdy nie mogłaby sobie pozwolić na taki luksus.
a tak dzięki temu, że on jest informatykiem (dzięki studią) ma tak fajnie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora