Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 12:36   #1546
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez j0annab Pokaż wiadomość
Tak jak poradzilyscie narazie myje wlosy szamponem oczyszczajacym i cieszy mnie za kazdym razem ta brudna woda bo to oznacza ze ten paskudny Casting sie zmywa postanowilam myc wlosy codziennie dopoki nie skoncze butelczyny tego szamponu ( swoja droga przypadkiem okazal sie fajny ). a w zanadrzu mam juz zakupiona profesjonalna farbe REVLONISSIMO z Revlonu. Bede mieszala dwa odcienie- podstawowy braz - 4 i jakis popielaty craz - 5,1 . Na probniku ten jedyny kolor wpadal nieco w zielony a ponoc wlasnie takie farby "wytrącaja" z wlosów ten ochydny rudy-czerwony refleks ... Mam nadzieje ze juz niebawem bede mogla spojrzec na wlasne w wlosy w swietle dziennym i zobacze tam BRAZ ZIMNY !!! a poki co moja obawa pozostala jeszcze taka ze faktycznei jestem skazana na prawie czarne wlosy ... jakie macie doswiadczenie z Castingiem jesli chodzi o splukiwanie ? czy on sie duzo zmywa czy niekoniecznie? bo przed farbowaniem mialam wlosy o jakis ton do poltorej tonu jasniejszego kloloru.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Hihi i jeszcze taka refleksja mnie naszla , ze pewnie wszystkie skonczymy z czarnymi wlosami na glowie )))))) bo teraz sobie przypominam ze fryzjer mi mowil kiedys, ze aby "zgasic" cieply odcien trzeba niestety polozyc ciemniejsza farbe ... jasna po prostu sobie nie poradzi... i to nie ejst dobra wiadomosc ...

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

A po dekoloryzacji farby z reguly łapią na rudo ... no i ja juz dwa razy dekoloryzowalam wloski, dziekuje - trzeci raz sie nie pisze na to. Wlosy mi sie po prostu krusza, sa tak slabe ... a ja lubie miec dlugie wlosy... potem sa suche , placza sie NIE NIE NIE. Dekoloryzacji stop!!!!
co do castingu ja miałam ciemny brąz i był czarny , tylko po wymyciu w w świetle dziennym wpadał w bordowo-miedziany.
możesz jeszcze zrobić kąpiel rozjaśniającą (woda 3%lub6%,szampon,rozjaśnia cz i odżywki)myjesz tym głowę masując w zalezności od efektu jaki chcesz uzyskać do 30min.tylko tk kpiel lepiej zrobić przed samym farbowaniem
jeśli chodzi o fryzjerki to ja uważam , że jak nie potrafi to lepiej powiedzieć , że się nie da, lub , że tylko przyciemnić można
wiem , bo sama jestem po dekoloryzacji chciałam taki brąz jak Kukulska:
www.zeberka.pl/art.php?id=1972
ale oczywiście nie każda fryzjerka odróżnia ciepły kolor od zimnego

uważam , że jak jest dobry fryzjer i ma dobre środki to wie jak uzyskać
kolor jaki klientka sobie wybrała.ja niestety jeszcze na takiego nie trafiłam
choć kiedyś miałam przyjemność przedłużać włoski u Pani Reni która już wtedy mówiła mi o tym, że jak się chce ochłodzić kolor to dodaje się zielonej farbki,
dlatego czekam na ten mixton , i wieczorem robię wielki eksperyment
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora