Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 15:51   #4310
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Pochwale sie tutaj, bo na blushe mialabym post pod postem
Cos sie spozniali z nowymi odcieniam, a mi zalezalo aby miec to butter pecan, wiec napisalam czy moga mi wyslac wczesniej tak jak oferowali. poprosilam jeszcze o shelly matte veil. odpisali, ze nie ma sprawy, ze dziekuja i ze mam sobie wybrac jakis roz to mi wysla jako gratis
co prawda nie oszczedzilam duzo kupujac za dolara kanadyjskiego, ale ich podklady to narazie moj faworyt
btw beda mieli nowe pedzle

ponad to kupilam sobie buty, zwykle wiazane sandalki-japonki w reserved.
no i wreszcie nie bede miala piachu w butach po plazy. kto to widzial zeby dziewczyna z trojmiasta nie miala sandalow?
nie mialam tez dobrego kostiumu kapielowego, kupilam freye tigertail na gieldzie LB&LMB i zobaczymy.

tylko teraz musze poswiecic troche uwagi swoim stopom i celulitowi
o wlasnie, apropo KWC to kupilam wychwalana tam gabke serene. uzywam tydzien, wiec cudow nie ma ale fajnie sie nia szoruje. uzywam rowniez na nogi i nie musze stosowac zadnych peelingow coby mi wloski nie wtrastaly

frantic, ciesze sie ze przesylka dotarla

gdzie wy widzialyscie te woreczki strunowe? bylam w tesco i tam pustki, chyba ze trafialam na niedoedukowanych sprzedawcow.
upolowalam jakeis ostatnie szt w papierniczym i teraz to chyba zostaje mi allegro
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora