Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VI
Wątek: Essence cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-08, 18:33   #3340
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Na Świętoduskiej też już jest nietknieta.
Miałam ją rozdziewiczyc, ale po namyśle zrezygnowałam z szimera. Te, co mam dają taki sam efekt, a dla opakowania jednak stwierdziłam, że nie warto :p
Rozdziewiczyłam limitkę na Świętoduskiej jest aktualnie wszytko, shimmerów chyba z 7 leży...
mam Orchid którym chyba dziś zrobię nowe pazurki, i trójeczkę cieni z fioletem i jeszcze złapałam kredkę do brwi, nie wiem jak mogłam bez niej żyć
Jeszcze mnie kusił ten jasnopomarańczowy lakier, bo przepięknie wygląda w naturowym świetle - ma takie żółte błyszczące drobinki Ale przypomniały mi się swatche, na których wygląda mniej fajnie i zrezygnowałam... tak samo jak z pomarańczowego błyszczyka, jakoś mnie nie przekonał...
Na Świętoduskiej dowiedziałam się, że panie mają w tej chwili dużo rzeczy z essence i nie tylko na magazynie z tym że są jeszcze niewyłożone i że jutro wieczorem ma być więcej rzeczy w szafach.
I jeszcze pani przy mnie wykładała KOBO na tej pustej szafie, gdyby kogoś to interesowało
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Widziałam je praktycznie w każdej Naturze
to widocznie mam niebywałego pecha,bo ja MA ani razu odkąd go szukam, nie widziałam w żadnej z 3 Natur w których bywam (Olimp, Świętoduska, Ametystowa)
Ale za to wypatrzyłam OSTATNIĄ sztukę mojego ukochanego L'oreal DE Carbon Black, już wycofanego ale data wazności do 2011, był zaklejony - znaczy nie otwierany, jestem w 7-mym niebie i mam na długo z głowy próby szukania kolejnego tuszowego ideału (choć i tak wiem że lepszego nie znajdę )
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2010-11-08 o 18:38
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora