Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-17, 07:53   #3340
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja mam na lewym oku -0,75 i astygmatyzm a na prawym -0,5
i też jak siedzę i patrzę w monitor to jest spoko a książek to nawet nie mogę czytać w okularach, okulista powiedział, że mam ściągać do czytania okulary
tylko w dal gorzej, ciężko mi oceniać odległość, jak prowadzę auto bez okularów to nie jest tak fajnie hardkor
i coraz częściej myślę, że mam kurzą ślepotę, bo jak się ściemnia to zupełnie ślepa się robię tylko w tym czasie właśnie jak zapada zmierzch, jak już ciemno to jest ok
to mamy podobną wadę tylko ja nie mam astygmatyzmu. Mi kazała okulistka czytać w okularach oglądać tv i przy komputerze oczywiście troszkę sobie olewam to bo nie przyzwyczajona jestem do okularów i jakoś dziwnie mi jak je noszę z bliska widzę jednak dobrze bez ale w okularkach wszystko takie WYRAŻNIEJSZE soczystsze z daleka to nie widzę chyba że przymrużę gałki

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no i jak, dużą rożnicę widzisz pomiędzy "w" a "bez"?

hehe to dziwne, bo mi się dobrze prowadzi auto, odległość oceniam prawidłowo chyba, przynajmniej żadnych wypadkow nie spowodowałam jedyne w czym dostrzegam wadę to to, że nie widzę małych literek z oddali a jak ktoś jedzie ze mną autem to on pierwszy czyta malutkie napisy
no malutkich literek to ja też nie widzę z oddali zawsze Tżta wykorzystuje albo inną osobę z sokolim wzrokiem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora