Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-26, 16:47   #674
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: LaurEss - wspólne zakupy

Nie wytykam niczego (gratisy zawsze są dla organizatorek, to jest logiczne, uzasadnione, zrozumiałe i nawet wpisane w regulamin), ta końcówka była żartobliwa, nawet odpowiednią emotkę wkleiłam. Pisałam również, że oczywiście to Is sprawa i Ona o wszystkim decyduje (i nic nam do tego, co zdecyduje). Po prostu moim zdaniem to my jesteśmy "poszkodowane", oczywiście w wyniku pomyłki (nie obwiniam nikogo o to). Dlatego wysunęłam taką propozycję,tylko propozycję, bez żadnego nacisku. Bo reszta uczestniczek (poza tymi biorącymi formułę light) nie musi dłużej czekać, no i to przez nas te podkłady zalegają. Nie zamierzałam nikogo w żaden sposób urazić , to tylko pytanie,a przecież każdą decyzję zaakceptuję, bo takie są zasady. Trochę niefortunnie dobrałam zwrot do moich intencji, zamiast "a nie sądzisz" powinno być "co myślisz o" , teraz widzę że ten zwrot brzmi nieco pretensjonalnie... Ale czego można wymagać od człowieka o 6 rano .
kończę offtop
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora