Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-05, 19:56   #2203
bebeautie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

czesc dziewczyny wlasnie zalozylam to konto specjalnie zeby sie cniezo dowiedziec o podkladach do cery tlustej bo taka wlasnie mam:/ pewna dziewczyna proponowala ta strone http://esentia.pl/makijaz_bazy_pod_makijaz_c26.htm i uwazam ze jest swietna bo mieszkam za granica i mam problem z doczytaniem sie co do czego jest:d
mam tlusta skore najbardziej czolo i nos makijaz dlugo sie nie trzyma wszystko sie rozmazuje kredke a tusz odbija sie na powiekach do tej pory stosowalam tylko fluidow i pudrow poprostu z drogerii z loreala rimella itych innych nie wszystkie byly matujace a jesli to sam fluid oczywiscie nic nie dawal chcem wkoncu cos z tym zrobic ale porzadnie cena za bardzo nie gra roli moze moglybyscie podzielic sie wiedza i informacjami co ja mam zrobiic wysuszyc jakos cere czy uzyc oliwki? jakis podklad polecic zastanawiam sie nad ty podkladem Art Scenic Silikonowa Baza wygładzająco - matująca pod makijaż
21,90 zł i nad tym AA Intensive Therapy
Baza wygładzająca niedoskonałości skóry
66,90 zł
prosze powiedzdzie co myslicie z gory bardzo dziekuje mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto mi odpowie
bebeautie jest offline Zgłoś do moderatora