Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie paznokci- Olsztyn
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-15, 10:44   #3
natalka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 25
GG do natalka1987
Dot.: Przedłużanie paznokci- Olsztyn

Cytat:
Napisane przez ariniti Pokaż wiadomość
Witam

Jestem nowa zarówno na forum jak i w Olsztynie Poszukuję naprawdę dobrej stylistki paznokci, bo ostatnimi czasy stan w/w pazurów jest opłakany. Zrobiłam paznokcie u P. Tatiany ale niestety przepiłowała mi paznokcie i bolą mnie okrutnie, do tego chodzi mi o bardzo naturalne, krótkie paznokcie, a zamiast tego otrzymałam łopaty byłabym naprawdę wdzięczna za pomoc.
Witam, myślałam że w Olsztynie jest tylko jedna Pani Tatiana a jednak wychodzi,że jest też inna...

Ja polecam Ci Panią Tatiane która ma swoje studio paznokci w Manhatanie. Pazurki u Pani Tatiany robię od 5 lat i jestem mega zadowolona, za każdym razem mam nowy ciekawy wzór i zgrabniutkie pazurki. Poleciłam ją też kilka znajomym i są baaaardzo zadowolone. Zabieg jest przyjemny i zero bólu - zresztą jest naprawdę profesjonalistką, odpowie na każde pytanie w swojej dziedzinie ,doradzi i wogole. Niestety w Olsztynie jest mnóstwo pseudo stylistek które zamiast pomagać swoim klientom, im szkodzą ,dlatego warto sprawdzić salon do którego się idzie i najlepiej obejrzeć prace takiej Pani.Salony z prawdziwego zdarzenia mają najczęściej stronkę internetową więc nie ma ztym najmniejszego problemu.
Też trafiłam kiedyś na salon w którym zrobili mi paskudne łopaty z którymi wstyd było chodzić ale trafiłam na Panią Tatianę i za żadne skarby nie zmienię miejsca. Pani Tatiana robiąc np. standardowe kwadraty , nadaje im kształt taki lekko zwężony -wyglądający bardzo naturalnie ,dodatkowo wysmukla pazurka takim specjalnym żelem - nie znam fachowej nazwy Do tego we wcześniejszym salonie bolało mnie ściąganie pazurków a pani Tatiana tak ściąga je frezarką że nic nie czuć, pazurki też nie są zniszczone bo ściągałam je przed porodem i mam je zdrowsze niż zanim zaczęłam nosić żele ( miałam je strasznie cieniutkie i łamliwe ) .
Zresztą na stronie internetowej jest mnóstwo prac gdzie będziesz mogła zobaczyć jakie pazurki robi - są piękne .
Na pewno będziesz zadowolona bo oprócz pięknych pazurków jest bardzo miła atmosfera Jak chcesz napisz do mnie na priv to podam Ci adres stronki i nr do Pani Tatiany
__________________
Oliwierek 03.04.2010 r. Nasz kochany skarbuś
natalka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując