Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 20:11   #4066
agusskaa2
Zadomowienie
 
Avatar agusskaa2
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 393
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
krem naturado nie jest ciężki, a fajnie nawilża. I troszkę odżywia. My go uzywalismy całą rodziną i sporo znajomych go ma (za moja namową) - wszyscy zadowoleni. Ale jak nie jesteś przekonana to nie kupuj. Nie jestem Ci w stanie odpowiedzieć na ot, czy akurat w Twoim przypadku sie sprawdzi. Do ciała tez całkiem dobrze sie sprawdza w razie czego.

Mydło alepia do paszczy jak najbardziej. Feniqie też używałam do twarzy, spróbowac możesz, najwyżej umyjesz raz i wiecej nie będziesz kombinowała

O kremie arganowym safea mogę napisac - ja go bardzo lubiłam (bo się wziął i skończył....), używałam na noc, ładnie się wchłaniał, dobrze nawiżał i odżywiał, krzywdy mi nie zrobił żadnej. A pod oczy z tej serii jaki cudny

Meow nie jest ciężki, trudno sobie nim zrobić krzywdę albo tapetę. Niestety na podstawie zdjęcia nie potrafię Ci za wiele podpowiedzieć, bo az tak sie nie znam..... Wydaje mi się że skoro masz skłonności do zaczerwienień to powinnaś omijac podkłady z domieszką różu. Czyli w grę wchodzą albo typowe beże neutrale, oliwki albo z domieszką żółto-brzoskwiniowych tonów. Obawiam się, że drogi lepszej niż testowanie nie ma (na moim monitorze wygląda, jakbys miała cerę neutralną, może w kierunku lekko oliwkowej, ale to niestety może być wina ustawień monitora albo załamania światła możesz wziąć sampelka w kolorze delikatna oliwka-żółć na spróbowanie).
Możesz jeszcze wkleić zdjęcie na wątku mineralnym - tam dziewczyny są oblatane i doradzają na podstawie zdjęć dobór kolorów.
Przyszły próbki Lily Lolo - warm peach wydaje się najbardziej pasować do mojej twarzy. O dziwo, China Doll, czy Blondie są ZA CIEMNE! A odcień Porcelain niestety trochę za jasny. (Coś mi się wydaje, że dopiero połączenie odcienia warm peach z porcelain byłoby idealne)
Mydło Feniqia na twarzy, dwa dni pod rząd - katastrofa. Milion czerwonych podskórnych krostek na czole, polikach...
NIGDY więcej Teraz będę się pozbywać towaru przez kilka dni, zanim mi się cera uspokoi.

Korci mnie ten krem i Essentially Yours dla mieszanej, również.
Przypuszczam, że wkrótce je zakupię.
Tylko niech kasa z nieba spadnie, bo przez tę "wymianę kosmetyków" zbankrutuję!

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Cerę masz nie najgorszą, kilka niedoskonałości, ale nie ma dramatu
Na moim monitorze widzę różowe tony z domieszką żółtych.

Co do toniku to jeszcze jest fajny ten do wrażliwej cery
Essentially yours ten do mieszanej cery jest ponoć bardzo fajny i nadaje się też do tłustej.

Żele BD wysuszają, niestety, więc jeśli chcesz pielęgnację bezkremową to koniecznie zmień oczyszczacz.
No to mnie zmartwiłaś tą pomadką, bo mam rumiankową, ale jeszcze nie otwieraną.
Na razie na stronie Aubrey nie są dostępne toniki, które mnie interesują. Muszę poczekać

Dziękuję Dziewczyny za pomoc. Napiszę, jak sprawię sobie pierwszy mineralny podkład i krem jeden z tych, o których powyżej pisałam.
__________________
agusskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora