Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-23, 13:52   #1023
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Nie wiem czy w tym wątku powinno się pisać o rabatach etc. Dlatego wolę indywidualnie podpowiadać

A bez polecenia masz zniżkę na pierwszą wizytę , a jeżeli chcesz mieć kolejne to... piszcie do mnie na priva - podpowiem co trzeba zrobić
daj znać na priv, a w jakim mieście jest ten salon??????

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

[QUOTE=smerffie;37718811]
Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość

No ja tam robie pachy i moje kolezanki tez. z tym ze ja mam inna babke niz one. i na poczatku myslalam, ze to ja mam tą lepszą, bo trzyma sie dluzszych przerw jest mila itp, a dziewczynom tamta babka kazala chodzic na poczatku co 4 tygodnie! a teraz to mi sie wydaje, ze ja mam tę gorsza, bo co z tego, ze mam duze odstepy pomiedzy zabiegami, jak ona nie zwieksza mocy. 1 zabieg 27J, 2. 32J, 3. 28J 4. 28J. Pod koniec listopada mam isc na 5 zabieg. I za cholere sie nie zgodze na niego, jesli mi nie zwiekszy mocy. Mysle ze 35J to totalne minimum. Po ostatnim razie zostalo mi mnostwo grubych i czarnych wlosow, wiec jednak to 28J to na nie za malo....
A bikini robie w innym gabinecie i tam na drugim zabiegu juz mialam 35J....

A jak Twoje wrazenia z dermikos?
no ja właśnie zastanawiam się czy po prostu te zabiegi nie są robione specjalnie tak, że opuszczają świadomie jakąś małą partię, po to żeby zrobić więcej zabiegów niż potrzeba i z tą mocą jest podobnie- takie trochę naciąganie
ogólnie niby wszystko w porządku ale mam mieszane uczucia....
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując