Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-06, 10:14   #3499
pinula30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 34
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

witam
podczytuję Was bo chciałabym zrobić drugie podejście do hybryd i tym razem chce to zrobić porządnie. kiedyś dawno temu (3 lata temu) zrobiłam sobie hybrydę na próbę jakimiś tanimi lakierami. efekt był taki że w żaden sposób nie dało się tej hybrydy usunąć. trzeba był paznokcie spiłować i bardzo zniszczyłam paznokcie.
teraz po ciąży, porodzie i przy karmieniu piersią, moje paznokcie są bardzo kruche i łamliwe, nie mogę ich zapuścić. gdy tylko odrosną milimetr to już się łamią i tak w kółko.
Pomyślałam o semilac hard. czytałam że semilac sie popsuł ostatnio i że semilac cieżko schodzi z paznokci.
czy może być połączenie bazy i topu z gelish z semilac hard. kolorówke chciałabym jakąś tańsza. Polecacie bardzie tiftona czy cosmetic zone?
Proszę o rady. Potrzebuje całęgo zestawu wiec i cleener i aceton i wszystkie akcesoria. proszę o pomoc w wyborze lampy. Wiem że dobre są led ale nie chce wysać na lampę więcej niż 100 zł.
szczerze liczę na waszą pomoc w doborze akcesoriów, płynów, i ewentualną korektę wyboru bazy, topu i kolorów.
pinula30 jest offline Zgłoś do moderatora