Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-31, 21:44   #4001
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry

No i członek strzelił w bombki Nie mam paznokci, w ogóle, prawy wskaźnik mi pękł, co dziwniejsze, od spodu Wierzchnia warstwa trzymała w ,,całości" paznkoieć, który mogłam sobie zagiąć do góry, pod kątem prostym.
Nigdy już nie powiem, że mi sie moje paznokcie podobają


oby odrosły szybko


Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
widzę że wszystko przewidziałyście


anooooo wiele razy widziałam jak dziewczyny odkrecaja lakiery w drogeriach i próbują... I nie były to testery.
Kupiłam kiedyś taki uzywany lakier w inglocie, otwieram a on już brudny... ( szyjka) nie rozumiałam jak to się stało bo oni mają lakiery pochowane
Gdy poszłam wymienić Pani powiedziała że coś sobie wymyślam i pewnie ja go otworzyłam... taka sytuacja

nauczone doświadczeniem


też to widuję, a jak zwrócisz uwagę, to taki najazd zrobią, jakbyś im rodzinę kapciem powybijała..
stawiam na to, że któraś z pań pracujących tam sobie poprawiała mani, o ile nie zrobiła całego i potem ta sama pani Ci powiedziała, że sobie to ubzdurałaś


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam skittlesy Na blogu też jest i lakiery wymienione

wiesz, to jakaś telepatia, bo.. właśnie robię ostatnie szlify nad moimi skittlesami
super
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora