Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-17, 19:42   #4622
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ty to wpadaj z tym leczem

dobra Tobie pierwszej powie, a Ty mi w ramach tego,, że Ci miejsce w kolejce oddałam kupisz mi też kalendarz



Sporo tego, może go wezmę hmmm muszę to przemyśleć



bo czoło żelazkiem nowym prasuje i zmarszczek nie ma
: hahaha:

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
129 zł
to jakby dali rabat 20 % i worek gratisów to może bym wzieła ;D

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
jaka ta babelkowa jest głupia

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Kalendarz niezły, ale nie kusi. Chciałam zadzwonić do rodzonej matki, żem obloznie chora a ta nie odbiera telefonu może by jakimś grosze sypnela, że córeczka tak cierpi
: hahaha: ahhh te matki ;D mam nadzieję że już Ci lepiej nieco

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Czesc. Nadrobilam tylko czesc postow

Bylam dzis w Rossmanie, zrobilam zakupy i przy kasie malo zaplacilam. Mysle sobie- zaj****sta promocja :-D Dopiero pozniej sie zorietowalam dlaczego tak malo. 2 produktow nie wlozylam w rezultacie do koszyka nie chcialo mi sie juz wracac. a bazy Bielendy byly tylko brazujace :-(

Lena, przeczytalam o psiaku. Bardzo mi przykro, ze choruje. My kilka miesiecy temu w ciagu 2 miesiecy pochowalismy dwa psy, z czegi jeden w ciagu 1 dnia rozchorowal sie i umarl :-( teraz mamy kolejnego, ale do dzis mam lzy w oczach, kiedy o tamtych pomysle.

Malenstwo
Irmina za kuchnie. Czekam na relacje. Ale Whirpoola nie skomentuje
Na zdjecia sie nie zalapalam.
biedne psinki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując