Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - żele IBD
Wątek: żele IBD
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-25, 23:16   #108
mama victorii
Raczkowanie
 
Avatar mama victorii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wieden
Wiadomości: 63
Dot.: Zel ibd

[quote=daficzek;[SIZE=2]Hej !Mysle ze nie musisz uzyc primera ale na pewno musisz uzyc zelu podkladowego ,ktory nakladasz jako pierwsza cieniutka warstwe i w IBD nazywa sie Bonder .Nie radzilabym ominac tego kroku bo zel nie bedzie sie trzymal .Ta pierwsza warstwa jest jakby klejem dla nastepnych warstw .Pracuje na zelach IBD ale do bialej koncowki frencza uzywam tego z Spn -snow white .Mam tez ten extrem wheite z Ibd ale ,czary jakies on w ogule nie jest snieznobialy .Wszystkie kobietki zachwalaja ze jest taki bialutki a ten moj ma taka delikatna biel .Nie wiem jak z ostatnia warstwa czy paznokcie beda sie trzymaly ale ja uzywam Intense Seal z Ibd .Jest super-efekt tafli lodu i jest bardzo wydajny ,wiec chyba warto zainwestowac.Jesli chcesz tylko dla siebie to bedziesz miala wieki .Inne wizazanki byc moze Ci wiecej doradza ,bo ja tez jestem poczatkujaca .Robie pazurki dopiero od 5 miesiecy-ale uwielbiam to robic .Niestety kurs to podstawa ,bo modelowanie paznokci to nie jest taka prosta sprawa jakby sie wydawalo .Trzeba duzej wiedzy i co najwazniejsze trzeba ciagle isc do przodu ,ciagle sie doksztalcac.Mam nadzieje ze pomoglam choc troche .[/SIZE]
mama victorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując