Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własny depilator laserowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-11, 12:11   #421
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Nehir, troche dziwny ten kupon.. i ma taki krotki termin do wykorzystania!! Jesli chcesz zrobic tylko na twarz, to w salonach raczej trzymaja sie zasady ze co 25-30 dni robi sie zabieg, wiec starczylo by Ci na 2 razy chyba.. Poza tym jest dosc drogawy, ja mialam 7 zabiegow na 2 wybrane male partie ciala za 400 zl..

Gringoo dzieki za odp.
Co do tarczycy, no wlasnie - Gringoo pisala - niewskazane ipl przy chorobach z nia.. Ja kiedys bylam leczona na niedoczynnosc, ale potem przestalam brac leki.. W pt mam usg bo mam jakis guz.. W zeszlym roku powiedziano mi ze jest malutki, niegrozny i by go obserwowac.. W tym roku chyba jest juz wiekszy.. Ale jak tu zrezygnowac z ipl? Moj lekarz mi powiedzial ze nie jest niebezpieczne ipl a takich guzkow kazdy ma kilka w swoim ciele.. No coz, zapytam radiologa w pt i moze endokrynologa jak kiedys sie wybiore na wizyte..

A co do wosku, sprobuj takim "zużytym" na innej czesci ciala i popudruj sie talkiem.. Ja kiedys zrobilam saobie na wąsiki, których prawie nie mam i zerwalam sobie skore bo plaster byl za mocny.. Ale jak go troche oslabisz i popudrujesz wczesniej talkiem, to nie zerwiesz skory! Probuj, bo czasami rozwiazanie lezy w zasiegu reki, tylko trza kombinowac jak kon pod gore!

Tysia, jak widzisz ze wloski wypadly i odrastaja nowe to mozesz sie laserowac.. Przy tych laserach domowych to trzeba i 10 dni czekac by wlosy wypadly, no chyba ze je golisz to w koncu wyjda z cebulka same.. bo zyletka maszynki tez je jakos podnosi i w bardzo minimalnys stopniu wyciaga je za zewnatrz.. (takie mam wrazenie).. A nie zauwazylas ze teraz wolniej "rosna"? Jesli tak, to znaczy ze sa juz martwe i tylko sie wysuwaja. Tylko ich nie wyrywaj! Niech same wypadna.. Mozesz sie golic..
A co to mojego golnia twarzy.. hehe.. tez nie wyobrazalam sobie tego nigdy.. Przenigdy! I poczatki byly trudne! Ale laser, odpowiedni krem, podklad super kryjacy i jest rewelacyjnie!

Farey,
no niby rio pro jest silniejsze! Ja widze roznice miedzy nim i laserem u kosmetyczki - rio pro jest duzo slabsze, dlugo czekam az wlos sam wyjdzie ze skory. A rio 800 jest jeszcze slabsze, mimo wszystko widzialam ze niektore dziewczyny sa zadowolone.. Ja postanowilam ze jak mam zainwestowac to juz w cos lepszego.. No i mam rio pro..

Edytowane przez fatatina
Czas edycji: 2012-06-11 o 12:16
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując