Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-04, 15:03   #1263
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Nakładasz je na krem czy solo? Może wystarczy po prostu zmienić krem na mocniejszy, pamietaj że teraz też zaczął sie gorszy okres dla skóry (grzejniki, szybkie zmiany temperatur) i ja np. też zauważyłam że jest bardziej sucha, dużo bardziej sucha ... :/
Nakładam Physiogel, który jest podobno mocnym nawilżaczem, ale u mnie i tak sprawdza się średnio.
Podkład z Annabelle po prostu włazi we wszystkie nierówności na mojej skórze, a jest ich od groma. Wygląda to fatalnie. Nie wiem teraz, czy wszystkie podkłady sypkie mają to do siebie, bo kusi mnie zamwienie próbek z EDM i LiliLolo, ale boję się straconych pieniędzy i tego samego efektu.

Wiem, że w dużej mierze taki efekt jest winą mojej problemowej cery, ale nie myślałam, że az tak źle to będzie wyglądać. Minerały miały pomóc, a nie pogorszyć sytuację :/

No i jeszcze dodatkowo są bardzo nietrwałe. próbowałam też różu na policzki, który dostałam w prezencie w paczce i niestety znika po jakiejś 1,5h, a policzki mam jeszcze w miare czyste.

Edytowane przez Aredhel125
Czas edycji: 2012-12-04 o 15:04
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując