Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak uzyskać popielaty blond?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-28, 11:41   #29
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Nie umiem Ci powiedzieć, jak będzie z pokryciem farbowanych włosów. Po raz pierwszy, tak jak pisałam, farbowałam kolorem 8.13 i nie pokrył mi pojedynczych siwych włosów (a przynajmniej nie wszystkie - miałam ich mniej niż 10). A podobno powinien. 7.13 już pokrył wszystkie siwe, nie wiem, czy to dlatego, że jest ciemniejszy, czy dlatego, że było to już drugie farbowanie. Jeśli chodzi o wypłukiwanie się koloru, minęło teraz 16 dni od farbowania i nie mam już takich ciemnych włosów, jakie miałam na początku (włosy myję codziennie). Wklejam zdjęcie dzień po nałożeniu koloru 7.13. Myślę, że po 7.02 efekt byłby podobny, tylko oczywiście odcień pewnie byłby bardziej chłodny.
Mój naturalny kolor to średni blond, raczej popielaty, po 8.13 nikt nie zauważył różnicy w kolorze , po 7.13 już tak, nawet jeszcze parę dni temu pytano mnie, czy przyciemniłam włosy
Wydaje mi się, że ta farba nie niszczy włosów, więc można farbować częściej i nic złego się nie stanie. Ja kupiłam w tej chwili litrowy rewelator i farby będę dokupywać - wtedy nie wychodzi już tak drogo, jak kupując za każdym razem zestaw na Allegro (po raz pierwszy na próbę też kupiłam taki zestaw).
Ogólnie polecam tę farbę, bo mnie nawet popielate blondy innych firm po pewnym czasie dawały rudawy odcień. Teraz farbuję kolorem popielatym z dodatkiem złotego i włosy mają lekko ciepły, ale nie rudy odcień, co mi się bardzo podoba. Na następne farbowanie, za jakieś 2 tyg. też zastanawiam się, czy nie spróbować 7.02.

Edytowane przez an.ka
Czas edycji: 2009-09-28 o 11:46
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując