Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-08, 17:34   #2367
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Oleczka24 Pokaż wiadomość
Jako że siedzę w temacie i poznałam wiele opinii dziewczyn co mieszkają w Korei- filtry i wszystkie kremy BB +pudry mają rzeczywiście wysokie -jest trik po czym poznać czy cudo rzeczywiście działa i ma mocną ochronę- im bledsza twarz po aplikacji tym silniejsza ochrona- kremy itd są robione pod azjatki/głównie koreanki gdzie promienie UV i słońce jest silne, a azjatki nie lubią mieć ciemnej karnacji- one się wybielają, a większość BB ma właściwości whitening- czyli wybielanie, innymi słowy ten biały efekt na twarzy to właśnie filtr ja mam 35 i muszę powiedzieć że po chodzeniu cały czas na dzworzu gdzie grzało mocno-twarz była biała, fakt że dałam za tą 3u5 sf 50zł ale i koleżanka ma spf 50+++ i ona mieszka w Korei ,w wakacje nosiła i twarz biała. cudów nie ma co oczekiwać ale te filtry działają.głównie chronią przed UV a nie opaleniem twarzy, no ale sprawdził się mój BB i w Polskim upale i na fitnesie i w Japoni przy 36 upale i ostrym słońcu
http://bbcream.kiev.ua/images/lioele...eam-dscr01.jpg
Oglądałam na youtube krótki reportaż na temat właściwości koreańskich kosmetyków(btw eatyourkimchi dla chętnych ) i właśnie tam było sprostowanie, że whitening nie oznacza wybielający a raczej poprawiający koloryt skóry - czyli ukrywamy wszystkie zaczerwienienia, przebarwienia, sińce itp. Owszem, azjatki mają fioła na punkcie jasnej karnacji, ale łatwo zauważyć, że mają też idealnie gładką, jednolitą karnację .
Jako osoba z bardzo jasną karnacją sama mogę potwierdzić, że kosmetyki które mają ''wybielać'' bardziej ujednolicają moją skórę niż faktycznie ją rozjaśniają.

Dasha80 - ogólnie kosmetyki od Skin 79 bardzo podrożały, dawniej za bebiki było 30 zł, a teraz prawie 100 . Do zmywania miałam kiedyś Etude House Milky you one step cleansing foam ( kiedyś tu nawet chyba o nim wspominałam ) i dawało radę, aczkolwiek testowałam tylko próbki .
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując