Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-08, 22:10   #2368
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Oleczka24 Pokaż wiadomość
Jako że siedzę w temacie i poznałam wiele opinii dziewczyn co mieszkają w Korei- filtry i wszystkie kremy BB +pudry mają rzeczywiście wysokie -jest trik po czym poznać czy cudo rzeczywiście działa i ma mocną ochronę- im bledsza twarz po aplikacji tym silniejsza ochrona- kremy itd są robione pod azjatki/głównie koreanki gdzie promienie UV i słońce jest silne, a azjatki nie lubią mieć ciemnej karnacji- one się wybielają, a większość BB ma właściwości whitening- czyli wybielanie, innymi słowy ten biały efekt na twarzy to właśnie filtr ja mam 35 i muszę powiedzieć że po chodzeniu cały czas na dzworzu gdzie grzało mocno-twarz była biała, fakt że dałam za tą 3u5 sf 50zł ale i koleżanka ma spf 50+++ i ona mieszka w Korei ,w wakacje nosiła i twarz biała. cudów nie ma co oczekiwać ale te filtry działają.głównie chronią przed UV a nie opaleniem twarzy, no ale sprawdził się mój BB i w Polskim upale i na fitnesie i w Japoni przy 36 upale i ostrym słońcu
http://bbcream.kiev.ua/images/lioele...eam-dscr01.jpg
Pomyliłaś
po pierwsze ostatnim skladnikiem porannnej pielęgnacji jest filtr, dopiero potem BB, ale BB to jest makijaż. BB nie zastępuje filtra !! I wcale drogi BB nie oznacza lepszej ochrony, perełki mają i tańsze firmy, buble maja i droższe firmy.
po drugie whitening to nie jest krem wybielajacy, nie ma cudow żeby produkcja melaniny zostala wsztrzymana, to jest krem ujednolicający karnację.
po trzecie ideałem Azjatek nie jest biała skora ale lekko różowa skóra, dlatego większość BB ma rożowe tony. Różowość kojarzy im się ze zdrowiem i młodością, czyli najważniejszymi dla Azjatek sprawami.
po czwarte wcale nie im bledsza karnacja po aplikacji BB tym lepsza ochrona, ciężko mi nawet z takim argumentem dyskutować, bo jest chyba z kategorii żart roku.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując