Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 18:42   #1340
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez uwaganaogon Pokaż wiadomość
A 131 to swoją drogą :d i 033 tez, ale oprócz tego i tak 043/042 :p


mam 033 i 042 i nadal szukam czegoś bardziej "żarówkowego" teraz kupiłam 040 i jutro będę próbować - chyba z 008


następny zakup to będzie 131 u mnie


Cytat:
Napisane przez uwaganaogon Pokaż wiadomość
Jaa? Chciała bym ale mam wtedy zjazd na uczelni (21.05 Krakow) ale może jakoś mi się uda to ogarnąć. No i zależy ile wstęp będzie kosztował. 😊 a Wy?
ja się wybiorę jak będzie pokaz w Poznaniu. Bilety widziałam sa teraz po 75 zł. ale w cenie biletu 2 lakiery się dostaje. to okazja !

Cytat:
Napisane przez uwaganaogon Pokaż wiadomość
Ja właśnie wracam z pracy i zahaczylam o drogerie z Semilacami żeby przyjrzeć się 042 i 043. Na szczęście wygrałam walkę z pokusą i wyszłam z pustymi rękami
042 za każdym razem mi inaczej kryje. raz dałam syrenke,bo po3 warstwach nadal były prześwity i już nie był taki neonowy


dziś miałam robic pazurki ale z czasem nie wyrobiłam - jutro zrobie

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Wszystko 45 sekund nie mam żadnych zastrzeżeń co do utwardzania, wszystko się trzyma idealnie

dopiero 2 razu uzylam tego mostka, na siostrze i koleżance, a jutro na sobie. ale kazda warstwę po 60s utwardzalam,bo tak mi polecila wizażystka z akademii semilaca na ich fb




ogólnie białego koloru nie mam, z czarnym w UV nic nie działo. 3mał aż nie szło zeskrobać ale robiłam tez 031 1 warstwę a na to 096 night starling - bosko z brokatem bo samo 096 po kilka dniach jakby blakło,a z podkładem o31 efektowny przez 3 tyg,.
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując