Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-23, 10:04   #2593
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez caramel macchiato Pokaż wiadomość
Ja kiedyś prowadziłam taki fajny arkusz w Excelu, zaprzestałam już dawno temu. Jednakże polecam ten sposób. Miałam produkty podzielone na kategorie, więc program sam zliczał ile sztuk z danej kategorii kupiłam i ile na nie wydałam.

ale fajny arkusz
ja notuje wszystko w notesie mam listę zakupów podzielona na to co muszę kupić (uzupełnić zakupy) i wish liste czyli takie produkty marzeń, ale które nie są mi absolutnie natychmiast potrzebne - na nie poluje w promocjach

Cytat:
Napisane przez caramel macchiato Pokaż wiadomość
Nie mam określonej kwoty na zakupy kosmetyczne. Czasem jest to 100 zł, a czasem 300 zł. Zależy co mi się kończy.
Oglądanie yt sprawia, że wydaję więcej.
Od kiedy przerzuciłam się w znacznym stopniu na pielęgnację naturalną - kwoty wzrosły.
ja tak samo. Czasem jest to mniej, czasem więcej. I podobnie po obejrzeniu yt moja lista zakupów się powiększa Naturalne kosmetyki rzeczywiście więcej kosztują, ale mi taka pielęgnacja zdecydowanie bardziej pasuje.

Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
Moje nowości Zaszalałam w tym miesiącu. Planuję ograniczyć zakupy kosmetyczne do 200 zł miesięcznie (nie mam praktycznie żadnych zapasów, kupuję dopiero jak coś mi się kończy, wyjątkiem są maski do włosów, których mam zazwyczaj na stanie ok 5ciu).
Widzę zakupy z L'Occitane - co polecasz z tej firmy. Planuje zakup ich hitu - kremu do rąk, ale jak już składać zamówienie to chętnie wypróbuje coś jeszcze- co polecacie z tej firmy?
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora