Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-24, 08:38   #59
szunabrina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 3
GG do szunabrina
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Używam odżywki z pyłem diamentowym z avonu - Nail Experts. Jak mi się przypomni to robię mocną kurację dla paznokci w formie nakładania jej z 10 razy dziennie. I tak przez pare dni. za każdym razem zauważam poprawę i nie zamienię tej odżywki na żadna inną
też zdarza mi sięrobić takie okolo tyogodniowew kuracje tąodzywką ze smarowaniem, tak czesto jak tylko moge (czyli wychodzi z 10-15 razy dziennie) i wydaje mi się, ze one tylko nawilżają paznokcie i nadają im ładniejszego koloru.
natomiast moim problmem (po tipsach ;/) staly sie slbe paznokcie. walczę z tym od sierpnia teraz sątwardsze niz byly przed tipsami (bo wczesniej nic z nimi nie robilam).
Sprawił to "utwardzacz 3 in 1" firmy Paloma. Trzeba powtarzac smarowanie co 2-3 dni, bo po prostu odchodzi, gdyż jest taki gęsty, tłusty,. nie wiem jak to nazwać, ale nadaje sie jako baza pod lakier i naprawdę działa. Przezylam wiele odzywek, ale nic nie dalo mi takiego efektu jak ta.
szunabrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując