Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 19:39   #3148
agalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 96
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez agataaa5390 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim! Zaczynam swój 7 miesiąc z Curacne. Dermatolog przepisała mi kurację jeszcze na 2 miesiące i najprawdopodobniej kończę z tym. Muszę powiedzieć, że efekty są zniewalające Nic mi się już od jakiegoś czasu nie wyrzuca, a jak już to pojedyńczy, który bardzo szybko znika. Zaobserwowałąm ze skutków ubocznych tylko wysuszenie ust (intensywnie przez ok 2 miesiące). Rzadnych bóli w klatce piersiowejj, okolicy kręgosłupa lędźwiowego. Koncentracja, zapamiętywanie bez zmian. Miałąm podwyżdzony cholesterol i próby wątrobowe, ale przy następnej kontroli za miesiąc wszystko było już ok. Włosy przed kuracją myłam codziennie rano, a obecnie co 3,4 dni. A teraz mam pytanie co z tym opalaniem?? Ryzykował ktoś? Może mogłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Powodzenia dla tych którzy dopiero zaczynają. Naprawdę ten lek działa cuda!!!!!
jestem miesiąc po kuracji, co 3-4 dni (jak jest słońce) wystawiam buźke na słoneczko na jakieś pół godziny. Nic mi się nie dzieje, nie piecze, itp. Skóra opala się jednak dość szybko )
Co do mycia włosów to powróciło mi przetłuszczanie sprzed kuracji i myję co 4 dni, a w czasie kuracji myłam co 8
agalia jest offline Zgłoś do moderatora