Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tak na przypomnienie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-21, 14:38   #18
nettesheim
Raczkowanie
 
Avatar nettesheim
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 433
GG do nettesheim
Dot.: Tak na przypomnienie...

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Jesteś posiadaczką najpiękniejszych oczu!!!! I wspaniale potrafisz je podkreślić makijażem! Ogromne brawa za perfekcję!
Dziekuje bardzo!

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
wwoww woow My to sie nie znamy jeszcze aż milo witać sie z tak pieknymi oczyskami masz rękę do malowania oj masz
Zatem miło Cię poznać Dziekuje bardzo!

Cytat:
Napisane przez lidziaczeks Pokaż wiadomość
Bardzo dokładne wykonanie, aż miło popatrzeć.
Dziekuje!

Cytat:
Napisane przez ktosia1 Pokaż wiadomość
piekne wszystkie bez wyjątku
Dziekuje, miło mi!

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
A ja ciebie bardzo dobrze pamiętam, ponieważ mam jeden twój makijaż zapisany na dysku (zachwyciłam się). Cieszę się, że wróciłaś . Make-up przepiękny, chciałabym umieć taki wykonać.

Offtop: koloryzujesz czymś włosy? Kiedyś chyba tak, a teraz? Przedłużasz rzęsy? Ogólny efekt jest boski, uwielbiam taką urodę
Wow zaskoczyłaś mnie, miło mi że trzymasz mój makijaż!
A odpowiadając, moje włosy dużo przeszły- farbowania, rozjaśniania... teraz używam tylko henny ale robiłam to ponad miesiąc temu więc juz nic nie widać. Trwam w postanowieniu 'nigdy więcej farb'
A rzęsy na 1 zdjeciu są oczywiście sztuczne... moje własne przedłuzyłam lumiganem w ramach ekstremalnych eksperymentów i efekt był powalający ale z tym to trzeba uważać
nettesheim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując