Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 18:04   #4138
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wytrzymałam i zadzwoniłam do Arkadii i zamówiłam 2 błyszczyki Fast Friends i Nice Kitty Dostawa ma być podobno w środę. Prawdopodobnie będzie po 10 sztuk każdego koloru. Muszę jeszcze zadzwonić w środę upewnić się czy doszły lub Pani wyśle do mnie sms'a, że już są

Czy znawczynie mogą powiedzieć czy ten sprzedawca ma oryginalne produkty ?
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=160324716483
Mariolu
Ten sprzedawca ma połowicznie oryginały i podróby, na spektrze czytałam ,że ma podrabiane beauty powders i pigmenty.
Ja kupiłam kiedyś u niego naval blue i glitter reflects purple duo, to zamiast reflects purple duo dostałam reflects duo purple, a naval blue nie odpowiadał kolorowi oryginału - był sporo jaśniejszy, odesłałam towar i zakończyłam ''interesy'' z tym sprzedawcą, jego przedmioty wyglądają wiarygodnie ,ale ja po raz kolejny przekonałam się ,że na ebay lepiej nie kupować pigmentów MAC, nigdy
Na ebayu roi się od podróbek, widziałam już podrabiane podkłady, na Allegro właśnie takie są teraz sprzedawane - mam na myśli mineralne podkłady we fluidzie, to samo lipgelee, ludzie niestety się na to nabierają ,a interes kwitnie...

Co do błyszczyków, na Twoim miejscu brałabym Sweet Strawberry, Nice Kitty jest mniej oryginalny i wyrazisty...
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora